Dawni współtwórcy tele-online.pl

  1. Mirek – do tej pory piszę w tej domenie, aktualnie moim źródłem dochodu jest praca w agencji Search engine optimization SeoDirector – praca na wyłączność dla jednej dużej firm z branży budowlanej.
  2. Marcin – aktualnie zajmuje się mototoryzacją, jest mechanikiem samochodowym, hobbystycznie prowadzi do tej pory mało znane ale z dobrym contentem forum budowlane.
  3. Eryk – Wolny czas zamienił na ciężką pracę i prowadzenie seo dla firm budowlanych takich jak: SzambaBET, ABC Szamba, Gryzbet.
  4. Daniel – programista – od czasu tele-online.pl stworzył kilka skryptów typu – wywoz-szamba.com i uslugi-koparkowe.pl i słuch o nim zaginął.
  5. Nie mogę zapomnieć o „Stubo” – programista z Krakowa, rozwijaliśmy mnóstwo projektów, dużo z nich trafionych, jeszcze więcej pudeł, ale to tylko i wyłącznie moja wina… – Tomek trafił dobrą pracę w dobrej firmie programistycznej i robi tam karierę… wszystkiego najlepszego Tomaszu 😀
  6. Mateusz – Grafik, kiedyś był dla nas na wyłączność, później zrobił skilla i działa w Polsce za konkretną kasę, również pozdrawiamy :D.

 

Jak to czas nas wszystkich zmienia, na dobre i na złe. Co było kiedyś, co jest dziś, po latach widać gdzie trzeba było iść 🙂

JA